DENTOFİS

1982 yılında Çorum’da doğan Mustafa Öz, orta okul ve lise eğitimini Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi’nden tamamladıktan sonra kazandığı Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2008 yılında mezun oldu. 2009 yılında Erenköy’de muayenehane açtı . 2011 yılında askerliğini Diş Tabip Asteğmen olarak tamamladıktan sonra Sağlık Bakanlığı Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 2 yıl süre ile görev yaptı. 2014 yılından itibaren kurucusu olduğu Dentofis Dental Clinic’te tüm modern diş hekimliği uygulamalarını sürdürmektedir.

Estetik diş hekimliği ve implantoloji özel mesleki ilgi alanlarını oluşturur ve katıldığı kongre ve eğitim programları ile en güncel tedavi yaklaşımlarını sürekli takip etmektedir.

Türk Diş Hekimleri Biriliği, İstanbul Diş Hekimleri Odası, EDAD(Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği), TOİD (Türk Oral İmplantoloji Derneği) ve İstanbul Kafkas Kültür Derneği üyesidir.

DENTOFİS Dental Clinic,  2014 yılı Ocak ayında, modern diş hekimliğine dair tüm detaylar göz önünde bulundurularak Ofisim İstanbul Plaza’da kurulmuştur.

  • Steril şartlarda uyguladığımız modern diş hekimliği işlemleri ile hastalarımızın ağız, diş ve diş eti sağlığını ve estetiğini en üst seviyede sağlamak hedefindeyiz.
  • Kliniğimizde birinci önceliğimiz koşulsuz hasta memnuniyetidir.
  • Kazandırılan ağız ve diş sağlığının idamesini hastalarımızı periyodik kontrollere davet ederek sağlarız.
  • Modern Diş Hekimliği yaklaşımlarını uluslarası alanda düzenli takip eder ve eğitimin hayat boyu olduğuna inanırız.

HİZMETLERİMİZ